Komanda

Mūsų komandą sudaro patyrę investavimo į meną, finansų rinkų ir duomenų valdymo specialistai.

Ekspertines žinias teikia kviečiami menotyrininkai, investicijų profesionalai, užsienio rinkose dirbama su vietinėmis meno vertintojų, istorikų asociacijomis, meno rinkos ekspertais.

Ornela Ramašauskaitė

Įkūrėja, CEO

Ornela – artXchange Global meno ekspertė ir vadovė, turinti daugiau nei dešimties metų patirtį konsultuojant investavimo į meno kūrinius, kolekcionavimo ir meno kūrinių įsigijimo klausimais. Ji yra „Fondazione Amedeo Modigliani“ (Italija) – Amadėjaus Modilijanio Fondo – parodos „Modigliani Opera Vision“ ambasadorė 70+ šalių.

Pirmąjį meno kūrinį Ornela nusipirko dar studijuodama Vilniaus dailės akademijoje, vėliau aistra meno ekonomikai atvedė į darbą meno kūrinių aukcionų namuose, galerijoje ir meno mugėje. Ornela yra buvusi Ministro Pirmininko visuomeninė konsultantė kultūros klausimais, Lietuvos delegatė Europos Tarybos ir ERICarts projekte „Compendium of Culture Policies and Trends in Europe“, universiteto dėstytoja ir kelių valdybų narė, šiuo metu – rinkodaros ir komunikacijos vadovė Baltijos šalims skandinavų korporacijoje, LR Vyriausybės Lietuvos įvaizdžio strateginės tarybos narė, Lietuvos kultūros tarybos ekspertė.

Vaida Vaižmužytė

Bendraįkūrėja, Vykdančioji direktorė 

Vaida yra artXchange Global vykdančioji direktorė, atsakinga už sklandų visų procesų vyksmą, rizikų valdymą bei vertės kūrimą visoms suinteresuotosioms pusėms.

Vaida turi PMP projektų vadovės sertifikatą, beveik dešimt metų IT ir telekomunikacijų sektoriuose valdė milijoninius projektus. Vaida, susidomėjusi investavimu į meno kūrinius, nerado norimų paslaugų tarpininko, todėl savo gebėjimus sujungė su meile menui ir dabar atsakinga už meno rinkos agentūros valdymą ir auginimą taip, kad kiekvienas meno rinkos dalyvis laimėtų iš pasitikėjimu grįstų sandorių politikos.

Eimantas Gudonis

CFO

Eimantas – artXchange Global finansų direktorius, atsakingas už investicijų valdymą ir biudžeto kontrolę.

Eimantas turi beveik dešimties metų patirtį finansų sektoriuje, dalyvavo vienoje didžiausių obligacijų emisijų Baltijos Nasdaq biržoje bei akcijų platinime (ten pat).

Eimanto susidomėjimas investavimo į meno kūrinius potencialu leidžia parinkti geriausius finansinius sprendimus klientams.

Sandra Klimovič 

Komunikacijos specialistė

Sandra artXchange Global atsakinga už duomenų analizių, turinio ir projektinių paraiškų rengimą bei valdymą.

Sandra yra baigusi teisės studijas, dirbusi advokatų kontoroje, turi penkerių metų patirtį projektų rašymo ir valdymo srityje (pritraukusi virš 1M eurų lėšų), vedusi mokymus projektų rengimo temomis. Sandra aktyviai domisi menu, rengia tekstus apie investavimą į meno kūrinius, meno psichologiją ir istoriją.  

Ugnė Nagrockaitė

Komunikacijos specialistė

Ugnė – artXchange Global atsakinga už komunikaciją, meno rinkos duomenų apžvalgų rengimą ir suinteresuotųjų pusių informacijos valdymą.

Ugnė yra baigusi šiuolaikinio meno praktikos studijas prestižiniame Robert Gordon University Škotijoje, gilinusi jas Čekijoje, o įgūdžius tobulinusi Peacoks visual Arts | Centre for Contemporary Art  ir Hospitalfields Art Centre galerijose Didžiojoje Britanijoje. Ji yra ir menininkė, kurios kūryba įvertinta kūrėjų stipendijomis, darbai eksponuojami parodose. Šalia to – Ugnė išmano investavimo niuansus, dirba su Interactive Brokers platforma, todėl yra viena geriausių komunikacijos specialisčių, jungiančių meno ir finansų rinkų žinias.

Rahul Yadav

Patarėjas investicijoms ir plėtrai

Rahul yra artXchange Global patarėjas ir nepriklausomas investicijų ekspertas.

Rahul turi daugiau nei 30 metų tarptautinės patirties bankininkystės ir investicijų valdymo srityse Niujorke, Singapūre, Delyje ir Dubajuje. Jis yra „Citix Capital and Consultants“ (JAE) kompanijos, kuri specializuojasi itin turtingų (ultra-high-net-worth) asmenų turto valdyme įkūrėjas ir generalinis direktorius (CEO).  Buvęs 6 milijardų dol. vertės nuosavo kapitalo fondo „CVCI“ (Citi Venture Capital International / Citigroup) ir „TRG Management“ (Singapūras) parteris bei  vykdantysis direktorius. Rahul užėmė viceprezidento pareigas „Merrill Lynch“ ir „Citibank India“, vadovavo Indijos „Deutche Morgan Grenfell I Deutche Bank“. Oksfordo universitete baigė magistro studijas, karjerą pradėjo „Prudential Financial“ JAV, kur susidomėjo investavimu į meno kūrinius.

Meno taryba

Meno tarybą sudaro meno istorikai, kritikai, NFT ir finansų specialistai. Taryba priima sprendimus dėl strateginių investavimo į meno kūrinius krypčių ir sandorių etikos.Taryba, esant poreikiui, kviečiasi papildomus ekspertus.